Miniklio velenas Shimano BB-ES300 BSA 68mm OCTA-121MM
Pristatymas 3–8 darbo dienos
18.69
  • *Kaina galioja tik perkant internetu
Produkto kodas: 4524667326427 Kategorijos: , ,
Prekės techninės specifikacijos
  • Korpuso ilgis (rėmo vamzdžio pločiui): 68mm
  • Ašies diametras: 22mm
  • Ašies medžiaga: Tuščiaviduris šaltai kaltas chromo-molio vamzdžių ruošinys
  • Ašies tipas: Oversize BB
  • Jungties tipas: Octalink ašis/švaistiklis
  • Guolių tipas: Uždara kasetė su padidinto dydžio rutuliniais guoliais
  • Kasetės konstrukcija, kad būtų lengva montuoti be reguliavimo
  • Be tvirtinimo varžtų
  • Ilgiai: 113mm, 118mm, 121mm, 126mm
Svoris0.3100 kg
Dydis
121MM